Read İntikam by Raven Hart Free Online


Ebook İntikam by Raven Hart read! Book Title: İntikam
The author of the book: Raven Hart
Edition: Sonsuz Kitap
Date of issue: 2010
ISBN: No data
ISBN 13: No data
Language: English
Format files: PDF
The size of the: 5.43 MB
City - Country: No data
Loaded: 2276 times
Reader ratings: 5.7

Read full description of the books:"Vampirin İhaneti son derece romantik, trajik, korkunç, fantastik ve komik bir roman; tek bir kitapta toplanmış bir sürü şey!
Vampirlerle, kurtadamlarla, voodoo büyüleriyle, iblislerle, zombilerle ve perilerle dolu bu hikaye, hem fantastik roman okurlarını hem de vampir hayranlarını kesinlikle etkileyecek."
Love Vampires

Jack McShane, âşık, katil, kadın avcısı, aile babası ve vampir… Gece mekânları ve yosun kaplı meşeleriyle Savannah’nın gölgelerinde, Jack, neyle karşı karşıya olduklarını bile bilmedikleri bir tehditten insanlığı korumaya çalışıyor: Yer altı dünyasından ve cehennemden yüzeye çıkan kötü hortlaklardan.

Turistler, St. Patrick Günü için Savannah’ya akın ediyordu. Jack, çifte ölülerle kötü hayaletler tarafından gerçekleştirilecek bir planı durdurmak için cehennemin kenarlarında dolaşıyordu. Konsey, yaşayanların dünyasında, kendi istekleriyle hortlakların dünyasına katılmak zorunda kalacakları ölçüde dehşet ve korku yaratmak istiyordu.

Âşık olduğu güzel polis dedektifi Connie Jones artık bir vampir avcısıydı ve ilk hedefi de Jack’ti. Jack, Avcı’yı hem durdurmak hem de korumak zorundaydı. Çünkü karnında onun bebeğini taşıyordu. Kanı başa çıkamayacağı kadar kaynayan ve karşılaştığı tüm vampirleri yok etmek için karşı konulmaz bir dürtü duyan Connie, diğer canavarların kötücül planlarını hayal bile edemiyordu.


Download İntikam PDF İntikam PDF
Download İntikam ERUB İntikam PDF
Download İntikam DOC İntikam PDF
Download İntikam TXT İntikam PDFRead information about the author

Ebook İntikam read Online! Susan Goggins, the real name of Raven Hart, has been a newspaper reporter, a speechwriter for a K Street PR firm in Washington, D.C., and for most of her career, a technical writer.

Both The Vampire's Seduction and The Vampire's Secret were co-written by Virginia "Gin" Ellis and Susan Goggins. Gin passed away suddenly in January, 2006. Susan will continue the Savannah vampires series with The Vampire's Kiss.


Reviews of the İntikam


THEODORE

A charming book, a lot more!

TYLER

The book is very deep! Tip for Reading.

PHOEBE

Interesting look on the other side

LEO

All right, quick download.

LACEY

Not impressed
Add a comment
Download EBOOK İntikam by Raven Hart Online free

PDF: ntikam.pdf İntikam PDF
ERUB: ntikam.epub İntikam ERUB
DOC: ntikam.doc İntikam DOC
TXT: ntikam.txt İntikam TXT