Read Gece Yolu by Kristin Hannah Free Online


Ebook Gece Yolu by Kristin Hannah read! Book Title: Gece Yolu
The author of the book: Kristin Hannah
Edition: Pegasus Yayınları
Date of issue: April 2012
ISBN: No data
ISBN 13: No data
Language: English
Format files: PDF
The size of the: 792 KB
City - Country: No data
Loaded: 1906 times
Reader ratings: 4.2

Read full description of the books:Ateşböceği Yolu, Kış Bahçesi ve Gerçek Renkler kitaplarının yazarı Kristin Hannahın aşka ve kaybetmeye dair dokunaklı yeni romanı Hayat size bir dizi seçenek sunar. Beklemek... Geçmişe tutunmak... Unutmak... Affetmek... Siz hangi yolu seçerdiniz? On sekiz yıldır çocuklarının ihtiyaçlarını her şeyden üstün tutan Jude Farradayin ikizleri Mia ile Zach zeki ve mutlu birer gençtir. Defalarca evlatlık verilen ve karanlık bir geçmişe sahip olan Lexi kısa sürede Mianın en yakın arkadaşı ve bu birbirine bağlı ailenin de bir parçası olur. Jude çocuklarının iyi bir yaşam sürmesi ve tehlikelerden uzak olmaları için her şeyi yapmıştır. Ancak lisedeki son yılları hepsini büyük bir sınavdan geçirir ve sıcak bir yaz gecesi, verilen yanlış bir kararla hepsinin hayatları altüst olur. Farraday ailesi göz açıp kapayıncaya kadar paramparça olacak, Lexi her şeyini kaybedecektir. Sonraki yıllarda, hepsi o gecenin doğurduğu sonuçlarla yüzleşir ve unutmaya çalışır. Ya da affetme cesaretini kendinde bulmaya... Hayat dolu ve evrensel bir roman... Gece Yolu annelik, kimlik, aşk ve affetmeye dair soruları derinlemesine işliyor. Hem kaybetmenin verdiği şiddetli acıyı hem de ümidin hayret verici gücünü gözler önüne seren aydınlatıcı, yürek parçalayıcı bir roman. Kristin Hannah aile özlemi, insan kalbinin direnci ve sevdiklerimizi affetme cesaretine dair unutulmaz bir hikâyeyi olabilecek en iyi şekilde anlatıyor.

Gece Yolu insan ruhunun affetme konusundaki eşsiz gücüne dair özel bir kitap.
-New York Journal of Books

Gece Yolunu okuyup da hikâyesinden ve karakterlerden etkilenmemeniz imkânsız. Kitabı bitirdikten sonra bile etkisini birkaç gün üzerinizden atamayacaksınız.
-The Huffington Post

Gece Yolunu son sayfasına kadar ağlayarak okuyacaksınız.
-The Daily Mail

Vay canına! Sanırım Kristin Hannah en güzel kitabını yazdı. Hannah her zaman harika hikâyeler yazıyor ama Gece Yolu ilk sayfasından itibaren sizi etkisine alıp bitinceye kadar elinizden düşürmek istemeyeceğiniz türden bir hikâye. -Bestsellersworld.com


Download Gece Yolu PDF Gece Yolu PDF
Download Gece Yolu ERUB Gece Yolu PDF
Download Gece Yolu DOC Gece Yolu PDF
Download Gece Yolu TXT Gece Yolu PDFRead information about the author

Ebook Gece Yolu read Online! Kristin Hannah is the award-winning and bestselling author of more than 20 novels including the international blockbuster, The Nightingale, which was named Goodreads Best Historical fiction novel for 2015 and won the coveted People's Choice award for best fiction in the same year. Additionally, it was named a Best Book of the Year by Amazon, iTunes, Buzzfeed, the Wall Street Journal, Paste, and The Week.

Kristin's highly anticipated new release, The Great Alone, will be published on February 6, 2018 (St. Martin's Press). The novel, an epic love story and intimate family drama set in Alaska in the turbulent 1970's is a daring, stay-up-all-night story about love and loss, the fight for survival and the wildness that lives in both nature and man. It has been listed as one of the most anticipated novels of the year by The Seattle Times, Bustle.com, PopSugar, Working Mother, Southern Living, and Goodreads.

The Nightingale is currently in production at Tri Star, with award-winning director Michelle MacLaren set to direct. Home Front was optioned for film by 1492 Films (produced the Oscar-nominated The Help) with Chris Columbus attached to write, produce, and direct. Movie news on The Great Alone is coming soon.www.kristinhannah.com


Reviews of the Gece Yolu


THOMAS

I was inspired by this book!

LOGAN

Total disappointment

HEIDI

All right, quick download.

LUKE

I really hated the book.

ALICE

The book is a masterpiece that makes a richer soul, speech, and wider horizon.
Add a comment
Download EBOOK Gece Yolu by Kristin Hannah Online free

PDF: gece-yolu.pdf Gece Yolu PDF
ERUB: gece-yolu.epub Gece Yolu ERUB
DOC: gece-yolu.doc Gece Yolu DOC
TXT: gece-yolu.txt Gece Yolu TXT